Loty bezpośrednie

Polskie linie lotnicze świadczą usługi od lat, w zakresie przewozów krajowych oraz międzynarodowych. Począwszy od dawnych Junkersów, a skończywszy na prestiżowych samolotach, linie lotnicze są liniami rozchwytywanymi, zaufanymi oraz stosunkowo konkurencyjnymi w porównaniu z innymi przewoźnikami samolotowymi.

Linie lotnicze Lot zostały chwilowo zawieszone w działalności w czasie II wojny światowej. Linie lotnicze Lot są polska spółką działającą na skarb państwa. Firma Lot oferuje wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe, zniżki oraz promocje. Tanie linie lotnicze oferują tanie przeloty do Moskwy a nawet do Nowego Yorku. Oczywiście należy wyszukiwać promocji w sieci internetowej lub telefonicznie. Lotnictwo organizuje promocje w określone dni, np. w piątek trzynastego.

Wszystko zależy od podróżnika, czy jest przesądny, czy też nie. Niektórzy ludzie uważają piątek trzynastego za dzień szczęśliwy. Zniżki te stosowane są przeważnie dla lotów do USA lub z USA. Oczywiście są też inne ciekawe promocje, nie koniecznie w takim stylu.

Wszystkie loty bezpośrednie:
Loty Warszawa – Barcelona
Loty Warszawa – Londyn
Loty Gdańsk – Oslo