Bilety lotnicze do Mediolanu

Fatalny stan dróg występujących na terenie Rzeczpospolitej Polski, oraz brak jakichkolwiek inwestycji w polską kolej torową, prowadzi do coraz większej dominacji polskich linii lotniczych, w sektorze transportu prywatnego.
Takie wyniki przedstawił na ostatniej konferencji, przedstawiciel Komisji do spraw Lotnictwa RP. Według specjalistów, taka sytuacja jest bardzo mocno niepokojąca, we wszystkich mocno rozwiniętych krajach, podstawowymi środkami lokomocji na krótkich i średnio dalekich trasach, są prywatne pojazdy samochodowe oraz kolej.

Droga lotnicza w Polsce

W Polsce sytuacja, zaczyna zmieniać się jednak w odwrotnym kierunku tanie loty do Paryża, bilety lotnicze do Mediolanu czy nawet najnowsza pozycja ofertowa, która znalazła się w oficjalnym cenniku tradycyjnych polskich linii lotniczych LOT, gdzie proponowane są tanie loty do Madrytu, sprawiają, że żadnemu potrafiącemu umiejętnie liczyć koszty obywatelowi, nie przyjdzie nawet na myśl, by do wyżej przytoczonych miast, podróżować innymi środkami lokomocji.

W zapewnienia rządu polskiego, który twierdzi, że na przestrzeni najbliższych dziesięciu lat, Rzeczpospolita Polska dogoni pod względem infrastruktury publicznej, największe Europejskie państwa, nikt już nie wierzy.